نرم‌افزار مدیریت مرکزی وایفای دی-لینک

Central WiFi Manager ابزاری در جهت مدیریت شبکه در کسب‌وکارهاست تا ادمین ها بتوانند بسیار ساده‌تر از قبل بر اکسس پوینت‌های بی‌سیم موجود نظارت کنند. این نرم‌افزار برای به‌کارگیری در محیط‌های کسب‌وکار با کاربران بسیار و یا وجود چندین مکان فیزیکی طراحی گردیده است.

 CWM رویکردی نوآورانه برای دستیابی به چندین اکسس پوینت با سخت‌افزارهای نسل پیشین است که از یک سرور متمرکز برای مدیریت بر آن اقدام می‌شود. این سرور می‌تواند از یک رایانه داخل شبکه و یا سرویس کلاود میزبانی شود. همچنین با ادغام آن به شبکه موجود و پشتیبانی از اکسس پوینت‌های بی‌سیم دی-لینک می‌توان از داشتن ترافیکی با عملکرد کیفی مناسب اطمینان حاصل نمود.

نصب و مدیریت

مدیریت مرکزی وایفای، ابزاری تحت وب و رایگان است که با قابلیت‌هایی چون مقیاس‌پذیری، انعطاف‌پذیری و متمرکز بودن ارائه گردید. علاوه بر این نظارت بر 1000 اکسس پوینت را از یک موقعیت مکانی مرکزی امکان‌پذیر ساخته است.

سهولت استفاده

پیکربندی و راه‌اندازی نیز بسیار آسان بوده و از طریق رابط کاربری به‌سادگی می‌توان آن را نصب نموده و از امکانات آن بهره‌مند شوید.

با استفاده از یک مرورگر وب می‌توانید در هر زمان و مکانی و با استفاده از یک کامپیوتر، گوشی هوشمند و یا تبلت به آن دسترسی پیدا کرده و با کنترل از راه دور علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، پیکربندی و فریمور را به‌روزرسانی یا مدیریت کنید.

مزیت‌های به‌کارگیری در کسب‌وکار

مدیریت مرکزی وایفای با قابلیت‌هایی چون بهینه‌سازی پهنای باند، captive portal و بهینه‌سازی فرکانس‌های رادیویی هرگونه نیاز سازمانی را تأمین نموده و رضایت از عملکرد را به همراه دارد.

یکی از ویژگی‌های کلیدی این نرم‌افزار امکان خود-تعمیری برای فرکانس‌های رادیویی است که همان‌طور که در شکل می‌بینید در صورت خاموش شدن یکی از اکسس پوینت‌ها بدون ایجاد مشکلی در شبکه پوشش مناسب فراهم خواهد شد.

اکسس پوینت‌های پشتیبانی شده

اغلب اکسس پوینت‌های دی-لینک با این نرم‌افزار سازگار هستند اما برای برنامه‌ریزی شبکه وایرلس خود لیستی از این اکسس پوینت‌ها را در ادامه معرفی کرده‌ایم. البته در نظر داشته باشید که برخی از آن‌ها برای سخت‌افزارهای با نسخه خاص قابل استفاده هستند.

اکسس پوینت‌های 802.11ac:

اکسس پوینت‌های تک بانده 802.11n:

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با کارشناسان شرکت ایزی تماس بگیرید.