120SE یک تلفن تحت شبکه کارآمد برای پروژه های VOIP

VOIP تکنولوژی فراگیر این روزهای IT

مزایای سرویس تلفن تحت شبکه (VOIP) سبب شده تا استفاده از این تکنولوژی در سراسر جهان رو به افزایش باشد و به سرعت فراگیر شود، درکشور ما نیز دیگر کمتر سازمانی است که از این فناوری برای سهولت درارتباطات خود بهره نگرفته باشد.
دی-لینک یکی از برندهای محبوب متخصصان شبکه در کشور ماست که بیش از 26 سال است که محصولاتش توسط شرکت ایزی در ایران عرضه می شود و طی این مدت سهم قابل توجهی از بازار IT کشور را به خود اختصاص داده است.

در اینجا می خواهیم به معرفی یکی از دستگاه های پرکاربرد برند دی-لینک در حوزه تلفن های تحت شبکه بپردازیم.

DPH-120SE

این محصول یک دستگاه کارآمد و اقتصادی به حساب می آید که با ظاهر مدرن و زیبای خود به یکی از گزینه های جذاب جهت استفاده در موسسات و شرکت ها تبدیل شده است.

DPH-120SEیک دستگاه تلفن VOIP با ظاهری کاربر پسند است که فضای کمی روی میزکار شما اشغال می کند. ارگونومی عالی و خوش دست بودن گوشی این دستگاه، استفاده از آن را هنگام مکالمه بسیار آسان نموده است.

قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی مانند انتقال تماس، Forward، HOLD، کنفرانس 3 مسیره، شماره‌گیری سریع، جزء قابلیت‌های این دستگاه به شمار می آید. همچنین صدای زنگ، صدای گوشی و صدای اسپیکر همه قابل تنظیم هستند تا صدای خروجی کاملا مطابق میل کاربر باشد.

انتقال با کیفیت صدا قطعا مهمترین ویژگی و خصوصیت مهم در یک دستگاه تلفن تحت شبکه به حساب می آید که در این زمینه دی-لینک در DPH-120SE سنگ تمام گذاشته است، این دستگاه قابلیت ارسال صدا با کیفیت HD را دارد و با خنثی کردن پارازیت های موجود در محیط و نویزهای موجود در صدا توانسته رضایت حداکثری کاربران را با انتقال صدایی شفاف، رسا و پیوسته کسب نماید.

از ویژگی های کاربردی و مفید این دستگاه  Silence Suppression  است که سبب قطع خودکار ارسال داده در هنگام سکوت یکی از طرفین می شود و از آنجایی که معمولا در طول یک مکالمه همواره یکی از طرفین مشغول صحبت می باشد و نفر مقابل سکوت می کند با این ویژگی استفاده از پهنای باند شبکه به حداقل خواهد رسید و شبکه ای پویاتر و سریعتر خواهید داشت. همچنین تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه باعث می شود که صدا در فضا پخش نشود و به هنگام ارسال صدا به طرف مقابل، از اکو شدن آن جلوگیری می کنند.

در پایان گفتنی است تلفن های تحت شبکه دی-لینک مانند سایر تجهیزات شبکه  این برند با گارانتی معتبر و  1+2 ساله شرکت ایزی در بازار ایران عرضه می شود.و می توانید آن را از وبسایت ایزی مارکت نیز تهیه نمایید.