DIR-882-روتر وایفای AC2600

روتر وایفای DIR-882 دی-لینک مجموعه‌ای از آخرین فناوری‌های شبکه دنیا در جعبه‌ای کوچک است و با قابلیت‌های بسیار که می‌تواند در هر محیطی بکار گرفته شود. روتری با تنظیمات پیشرفته و درعین‌حال نصب آسان با Plug & Play که شبکه‌ای وسیع را با سیگنال‌های مداوم و گسترده ایجاد می‌کند.

ویژگی‌های بی‌سیم

عملکرد وایرلس یکی از دلایلی است که اغلب افراد را مجاب به ارتقای روترشان می‌کند. DIR-882 با بهره‌مندی از وایفای AC2600 می‌تواند سرعتی تا 800 مگابیت بر ثانیه در باند 2.4GHz و تا 1733 مگابیت بر ثانیه در باند 5GHz را ارائه دهد؛ اما اهمیت عملکرد مناسب از یک‌سو و ارسال بهینه سیگنال به دستگاه‌های تحت شبکه از سوی دیگر مسئله‌ای است که دی-لینک در نظر گرفته است. فناوری MU-MIMO یا ارسال و دریافت چندگانه (4×4) اطمینان خاطر برای پخش مستمر و آنلاین داده را به همراه دارد.

پوشش وایرلس

تکنولوژی MU-MIMO امکان دریافت سیگنال وایفای را از چندین دستگاه با پهنای باند بالا و به‌صورت همزمان فراهم می‌کند که باوجود آنتن‌های ثابت و قدرتمند این روتر می‌توان اطمینان حاصل کرد که هیچ مشکلی در شبکه به وجود نخواهد آمد.

پخش سیگنال در جهت‌های گوناگون موجب کاهش پهنای باند می‌گردد؛ اینجاست که نقش smart beamforming مشخص می‌شود. با این قابلیت پهنای باند در راستای دستگاه‌های شما جهت‌دهی خواهند شد.

شبکه کابلی

فوق‌العاده بودن اتصال بی‌سیم بر هیچ‌کس پوشیده نیست حداقل در مکان‌هایی که امکان کابل‌کشی وجود نداشته باشد. بااین‌حال روتر DIR-882 دارای 4 پورت LAN گیگابیت اترنت و یک پورت WAN گیگابیت است.

سخت‌افزار

پردازشگر این روتر دی-لینک دو هسته‌ای بوده و مدیریت کلیه تبادلات و انتقال داده را به‌خوبی امکان‌پذیر می‌سازد. دارا بودن یک پورت USB 3.0 و یک پورت USB 2.0 نیز اشتراک‌گذاری و اتصال دستگاه‌های گوناگون را با یکدیگر میسر می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های فیزیکی می‌توان به دکمه WPS و Power اشاره کرد.

امنیت

پشتیبانی از آدرس‌های IPv6 به‌صورت خودکار بر روی DIR-882 فعال است.

با ایجاد شبکه مهمان کدگذاری شده، دسترسی دستگاه‌های تحت شبکه محلی را کنترل کنید.

نصب و راه‌اندازی

پروسه ساده نصب و راه‌اندازی برای کسانی که تنها می‌خواهند شبکه‌ای سریع و پایدار داشته باشند ایدئال است. بااین‌حال می‌توانید به تغییر تنظیمات پیشرفته‌ای همچون پیکربندی VPN، port forwarding، اولویت‌بندی دستگاه‌ها و یا کنترل والدین نیز اقدام کنید.